Návod ako sa môžete stať členom „Pre náš Tomášov“

 

 

         Ak máte chuť sa pridať k správnym ľuďom, ktorí chcú v Tomášove pomôcť vylepšiť spoločenský, kultúrny a športový život v obci, ponúkame Vám možnosť. Stačí, ak sa stanete našim členom a idete s nami do toho!

 

         Ako sa stanete hrdým členom nášho občianskeho združenia? Skontaktujte našu pokladníčku, pani Evu Farbovú na jej telefónnom čísle 0911 579993 a dohodnite si termín vyplatenia členského v hotovosti. Druhá možnosť je priamo poslať členské na náš účet   2900726252/8330, (IBAN: SK4183300000002900726252, SWIFT /BIC:FIOZSKBAXXX, IČO 42415411). Do správy pre príjemcu treba napísať „clenske Pre nas Tomasov + meno“. Členské na mesiac je 1 Euro. Ale pozor! Plnohodnotné výhody členstva dosiahnete iba v prípade vyplatenia celého ročného členského, teda 12 Eúr. Každý člen obdrží identifikačnú klubovú kartičku s čiarovým kódom. Ten bude slúžiť ako variabilný symbol pri vyplácaní našich akcií. 

 

 

         Výhody členstva

 

         Každý, kto sa stane členom združenia má právo podieľať sa na organizácii podujatí a kontrolovať ich priebeh. Dôležité sú ale i finančné výhody členov. Pri každej komerčnej akcii budú mať členovia významné zľavy v porovnaní s nečlenmi, alebo dokonca v porovnaní s obyvateľmi mimo Tomášova. K tomu budú mať členovia prístup na vyhradené podujatia iba pre členov, prípadne nároky na drobné predmety a odmeny. Ale hlavne, budú mať dobrý pocit, že prispievajú na správnu činnosť pre život Tomášova. Dôležité: zľavy na akcie občianskeho združenia si môže člen uplatniť iba v prípade zaplateného celého ročného príspevku!

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť