Informácie pre kapitánov tímov prihlásených na florbalový turnaj v Tomášove 8.5.2015

 

         Turnaj finišuje s prípravami, zajtra do Tomášova privezieme plochu, mantinely i bránky, tak veríme, že už aj Vaše tímy sú poskladané a stretneme sa v piatok v príjemnom počasí na príjemnom podujatí. Základné informácie:

 

Program turnaja:

11:45.... pred Kultúrnym domom – žreb turnaja

12:00 .... buly úvodného zápasu

17:00 .... súťaž zručností, resp. Detská súťaž

19:00.... predpokladaný koniec (vyhlásenie výsledkov)

 

Logistika:

Šatňa a toalety -  Kultúrny dom z bočnej strany (nakoľko ide iba o ten malý vchodový priestor, tak to bude len improvizovaná šatňa s toaletami, sprchy nie sú zabezpečené)

Občerstvenie – každý tím dostane kartón minerálnych vôd a na osobu klobásu

Výstroj – pre hráčov, ktorí nemajú hokejky, bude zabezpečený, ako aj pre brankárov

Ihrisko -  30x13 metrov

Pravidlá: podľa platných pravidiel IFF

Počet hráčov v hre: 4+1, maximálny počet v jednom tíme 10

 

Štartovné (platí sa pred turnajom, alebo v deň turnaja hlavnému organizátorovi): 50,- E na družstvo (zahŕňa organizáciu turnaja, prenájom plochy, mantinelov, ich dovoz a odvoz, zmontovanie a rozmontovanie ihriska, ozvučenie, rozhodcov, pitný režim, občerstvenie, ceny)

 

Prihlásené a potvrdené tímy:

-         OZ „Pre náš Tomášov“ (Tomášov)

-         Hasiči (Tomášov)

-         Vodníci (Tomášov)

-         Osada (Tomášov)

-         Ženská hokejová reprezentácia

Tímy v jednaní:

-         Malinovo

-         Gymnázium Metodova

 

SYSTÉM TURNAJA:

 

Nakoľko sa upresňuje presný počet tímov, v hre sú dva hlavné varianty. V prípade, ak nás bude 5, hrať sa bude každý s každým, a nakoniec prvé dva tímy by hrali finále. celkovo 11 zápasov. Prvé dve družstvá odohrajú 5 zápasov, ostatné 4.

       Ak by bolo tímov 6, pôjde sa podľa pôvodného plánu, dve skupiny po 3 družstvá, tam každý s každým, poslední v skupinách by hrali o 5.miesto, prví dvaja by postúpili do semifinále do kríža a následne do bojov o medaily. Celkovo 11 zápasov. Družstvo na 5. Respektíve 6.mieste by odohrali 3 zápasy, ostatné tímy 4 zápasy.

         7 tímov sa odmietne, pri čísle 6 sa prihlášky stopnú. V krajnom prípade, ak by nečakane klesol počet na 4 družstvá, tie odohrajú súťaž každý s každým a potom semifinále 1-4, 2-3, a nakoniec zápasy o medaily...Celkovo 10 zápasov, každý tím by odohral 5.

 

Hrací čas: 2x10 minút, v prípade skórovom rozdiele nižšom ako 2, posledné dve minúty čistý čas.

 

V play-off nasleduje po remíze predĺženie 3 minúty a následne nájazdy, po tri z každej strany a potom po jednom do rozhodnutia.

 

Prosíme všetky tímy, aby si priniesli vlastné dresy, inak sú pripravené rozlišovacie súpravy.

 

Dôležité:Člen súťažného družstva nemusí byť členom reprezentujúceho občianskeho združenia. Každé združenie si môže postaviť svoju reprezentáciu i z mimo svojej členskej základne.

Etický kódex:Poprosíme všetky družstvá, aby na podujatie nenominovali hráčov registrovaných v akomkoľvek florbalovom zväze s výnimkou brankárov a žien. Chceme aby to bol turnaj amatérskych tímov. Na prvom mieste by nemalo byť víťazstvo.... :-) 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť