Milí priatelia!

 

         Už zajtra sa vydáme na náš ďalší lyžiarsky zážitok. Naša cieľová destinácia sú Pieniny. V ich okolí budeme chodiť do väčších stredísk za snehovými radovánkami. Približný program sme už uverejnili, teraz iba niekoľko menších rád.

         Odchod autobusu je naplánovaný o 9:00 spred Café Lagúna v Tomášove. Autobusy budú pripravené už od 8:30. Na mieste budú koordinátorky riadiť nástup a zadelia Vás do jednotlivých vozov. Počas jazdy sa dozviete aj čísla Vašich izieb, či chatiek a tak po príchode do Červeného Kláštora budete môcť ísť okamžite na ubytovanie.

         Keďže plánujeme aj výjazd do Poľska, pre deti do 15 rokov sa odporúča zobrať cestovné pasy, hoci mnohé krajiny EÚ uznávajú prítomnosť zákonného zástupcu bez povinnosti dieťaťa mať pri sebe doklad.

         A poprosíme tých, ktorí plánujú po ceste využiť zastávku na lyžovanie, aby prišli k nástupu do autobusu už oblečení v lyžiarskej súprave, čím sa ušetrí veľa času a komplikácií pri vybaľovaní batožiny na parkovisku.

         Naše OZ „Pre náš Tomášov“ sa na Vás všetkých teší a veríme, že opäť prežijeme príjemné chvíle v bielom zajatí na severe Slovenska.Milí priatelia!