OZ "Pre náš Tomášov" organizuje 4. mája (piatok) od 15:00 florbalový mixovaný zápas detí. Ak chcete, aby sa Vaše dieťa zúčastnilo tohto stretnutia, nech príde o 15-tej hodine pred Kultúrny dom. My všetky prítomné deti vo veku od 8 do 15 rokov rozdelíme podľa ich vzrastu do útočných formácií tak, aby hrali približní rovesníci proti sebe v jedinom zápase. Malí, strední a veľkí budú mať svoje formácie a tie sa budú striedať v 10 minútových intervaloch v hre proti sebe. Ale všetky formácie budú hrať stále za jeden tím, takže sa im bude skóre počítať spoločne. Všetci absolvujú tri 10-minútové pasáže a celý tím teda 3 x 30-minútové tretiny. Po 90-tich minútach sa tak dozvieme, ktoré družstvo bolo lepšie. Ak ostane čas, tak v priebehu turnaja zorganizujeme i súťaž zručností. poznámka: v priebehu detského turnaja sa uskutoční aj žreb turnaja dospelých (5.5.2018)