Postavte si svoj tím na detský turnaj!

 

         V Tomášove sa začiatkom mája opäť bude konať detský turnaj vo florbale pod holým nebom ako predturnaj pred hlavným amatérskym podujatím „O tomášovskú vranu“, ktorý sa uskutoční 8.5.2019.

         Ak teda máte dieťa, ktoré by sa chcelo zúčastniť detskej časti turnaja, v utorok 7.5.2019, tak ho cez kamarátov v škole skúste nasmerovať na tím, ktorý si deti (rodičia) môžu vytvoriť sami. Ak by ste touto cestou neuspeli, tak príďte 7.5. o 14:30 pred kultúrny dom a my ho do turnaja zaradíme. Dajte nám prosím ale vopred informáciu, že Vaše dieťa sa turnaja zúčastní na našej facebookovej stránke „Pre náš Tomášov“, pod týmto článkom v komentári.

         Aké vekové kategórie sa turnaja zúčastnia? Tento rok budú vytvorené dve hlavné kategórie:

  • Deti do 11 rokov (narodení do roku 2008 vrátane)
  • Deti do 15 rokov (narodení do roku 2004 vrátane)

 

Turnaj sa začne o 14:30 a celý systém sa určí neskôr, nakoľko ešte teraz nevieme počet tímov, ktorý sa na detskom turnaji zúčastní.

Deti, ktoré sa turnaja zúčastnia by sme poprosili, ak majú vlastné florbalové hokejky, aby si ich priniesli. Pre ostatných vieme zabezpečiť obmedzený počet. Deti zapojené do turnaja dostanú od organizátorov aj občerstvenie. Tešíme sa na Vás v utorok, 7. mája.